Superliga: Meciul de la Ovidiu a fost întrerupt din cauza unei pene de curent

Meciul dintre echipele Farul Constanţa şi Poli Iaşi, disputat la Ovidiu, a fost întrerupt în minutul 38 din cauza unei pene de curent care a afectat arena de fotbal.

În minutul 38 al partidei de la Ovidiu, la scorul de 1-0 pentru Farul Constanţa, nocturna stadionului din Ovidiu s-a stins din cauza unei pene de curent. Arbitrul Horia Mladinovici a trimis ambele formaţii la vestiare.

După nouă minute, echipele au revenit şi jocul s-a reluat, potrivit Digi Sport convenindu-se să se folosească până la finalul partidei generatorul care există la stadion.

Statele Unite îşi îndeamnă cetăţenii să părăsească Libanul cu „orice bilet disponibil”

Fostul preşedinte american Jimmy Carter, care va împlini în curând 100 de ani, vrea să „reziste” pentru a vota pentru Kamala Harris