Dr. Iuliana Paraschivescu, specialist ORL: Dacă vedem că suntem răguşiţi o perioadă mai mare de trei săptămâni, este obligatoriu să mergem la ORL-ist
Răguşeala care persistă mai mult de trei săptămâni este semn de boală. Dr. Iuliana Paraschivescu, medic ORL, a explicat, într-o emisiune la Medika Tv, care sunt bolile pe care o răguşeală persistentă le poate ascunde. “Răguşeala este un simptom important pentru noi, ca ORL-işti. O răguşeală care apare după o răceală sau după o infecţie […] More










