Eugen Tomac, după discuţia cu grupul minorităţilor naţionale: O întâlnire foarte bună, consistentă, cu discuţii aplicate pe programe, priorităţi / Voi continua discuţiile, pentru că le-am promis că voi reveni ori de câte ori voi fi invitat
Premierul desemnat Eugen Tomac a declarat, marţi, după discuţia cu grupul minorităţilor naţionale, că a fost o întâlnire foarte bună, consistentă, cu discuţii aplicate pe programe, priorităţi şi va continua discuţiile, pentru că le-a promis că va reveni ori de câte ori va fi invitat. Premierul desemnat Eugen Tomac a declarat că a avut cu […] More











