Intervenţie medicală a Agenţiei Române de Salvare a Vieţii Omeneşti pe Mare pentru preluarea a trei marinari egipteni, care aveau nevoie de îngrijiri medicale
Agenţia Română de Salvare a Vieţii Omeneşti pe Mare a intervenit, duminică, pentru a prelua trei marinari egipteni de o pe navă sub pavilion Palau, aflată în rada exterioară a Portului Constanţa. ”Duminică 10.05.2026, ora 18:00, Agenţia Română de Salvare a Vieţii Omeneşti pe Mare (ARSVOM) a fost solicitată de către Centrul Maritim de Coordonare […] More









