Băsescu: Sunt foarte reţinut în a crede că Guvernul Veştea poate să treacă mâine prin Parlament/ Dacă nu trece Guvernul vom avea o degradare de rating. Adică mergem la junk
Fostul preşedinte Traian Băsescu este de părere că, dacă România nu va avea un guvern foarte curând, agenţiile de rating o vor retrogada la categoria ”junk”. Băsescu nu se arată optimist cu privire la faptul că parlamentarii vor vota guvernul propus de Adrian Veştea. Traian Băsescu a catalogat situaţia politică actuală a României drept “extrem […] More










