Premierul Ilie Bolojan, după întrevederea cu Ursula von der Leyen: Întâlnire foarte bună, pentru a discuta progresele înregistrate de Guvern în ceea ce priveşte bugetul, reformele şi investiţiile / Ne angajăm să utilizăm în mod eficient fondurile UE
Premierul Ilie Bolojan a transmis, joi, după întrevederea cu Ursula von der Leyen, că întâlnire a fost foarte bună, pentru a discuta progresele înregistrate de Guvern în ceea ce priveşte bugetul, reformele şi investiţiile. Şeful Executivului a transmis că Guvernul se angajează să utilizeze în mod eficient fondurile UE. –> ”Întâlnire foarte bună cu preşedinta […] More











