Europarlamentarul PNL Virgil Popescu, la 4 ani de la invazia Rusiei în Ucraina: Am făcut tot ce mi-a stat în putinţă pentru ca România nu doar să rămână stabilă energetic, ci să îşi consolideze bazele spre independenţa energetică şi să prospere
Europarlamentarul PNL Virgil Popescu declară, la 4 ani de la invazia Rusiei în Ucraina, că era ministru al Energiei în acea perioadă şi a făcut tot ce i-a stat în putinţă pentru ca România nu doar să rămână stabilă energetic, ci să îşi consolideze bazele spre independenţa energetică şi să prospere. –> ”4 ani de […] More











