Fostul ministru al Energiei Bogdan Ivan, ales preşedinte PSD Bistriţa-Năsăud: Avem primari buni. Avem administraţii performante. Avem oameni tineri, profesionişti, cu experienţă, care ştiu ce înseamnă munca, respectul şi responsabilitatea
Fostul ministru al Energiei Bogdan Ivan a fost ales preşedintele organizaţiei judeţene PSD Bistriţa-Năsăud. El a declarat că administraţia înseamnă proiecte duse până la capăt, comunităţi dezvoltate şi respect pentru fiecare localitate din judeţ. Social-democraţii din Bistriţa-Năsăud şi-au desemnat noua echipă de conducere a organizaţiei judeţene, iar preşedinte a fost ales Bogdan Ivan. ”Ca preşedinte […] More











