Primăria Sectorului 1 penalizează Romprest cu 1,6 milioane lei pe zi pentru că nu a respectat programul de deszăpezire: străzi principale şi staţii STB pline de zăpadă, străzi secundare nedeszăpezite/ Amendă de 60.000 de lei dată de Poliţia locală – FOTO
Primăria Sectorului 1 anunţă, vineri, că va penaliza Romprest cu 1,6 milioane lei pe zi pentru nerespectarea programului de deszăpezire. Potrivit unui comunicat de presă al Primăriei Sectorului 1, verificările din teren arată că unele străzi principale şi staţii STB sunt pline de zăpadă, iar o cincime din străzile secundare sunt nedeszăpezite încă, deşi au […] More










