Baschet masculin: Vicecampioana CSM Oradea oficializează plecarea antrenorului Cristi Achim, după 17 sezoane
Cel mai longeviv antrenor în funcţie la aceeaşi echipă din Liga Naţională – Cristi Achim – a plecat de la vicecampioana CSM Oradea, anunţul fiind făcut de club joi, a doua zi după meciul 4 cu U BT Cluj, campioană şi în 2026. CSM Oradea îi mulţumeşte într-un mesaj emoţionant lui Cristi Achim, care a […] More










