Fotbal: Zeljko Kopic (Dinamo) – Dacă trebuie, o să murim pe teren să câștigăm meciul cu FCSB
Antrenorul echipei de fotbal Dinamo București, Zeljko Kopic, a afirmat, joi, într-o conferință de presă, că, dacă va trebui, jucătorii săi vor ‘muri’ pe teren pentru a câștiga barajul cu FCSB, pentru calificarea în Conference League. ‘Da, este cel mai important meci din acest sezon. Prin tot ceea ce am făcut până acum, merităm să […] More











