Bundesliga: VfL Wolfsburg a retrogradat în a doua divizie pentru prima dată în aproape 30 de ani
Formaţia VfL Wolfsburg, campioană a Germaniei în 2009 şi în Bundesliga din 1997, a pierdut luni seară, cu Paderborn, scor 1-2, după prelungiri, şi a retrogradat în a doua divizie pentru prima dată în aproape 30 de ani. După un egal 0-0 în prima manşă de acasă, Wolfsburg a preluat conducerea în minutul 3, luni […] More











