Italia: Înfrângere pentru Răzvan Marin în confruntarea cu echipa lui Răzvan Sava: Udinese – Cagliari, scor 2-0

Formaţia Cagliari, la care evoluează Răzvan Marin, a fost învinsă, vineri, în deplasare, cu scorul de 2-0, de echipa lui Răzvan Sava, Udinese, într-un meci din etapa a noua a campionatului Italiei.

Cagliari a jucat în inferioritate numerică din minutul 30, când a fost eliminat Makoumbou.

Golurile au fost marcate de Lucca ’38 şi David ’78.

Răzvan Marin a jucat până în minutul 89, iar la gazde Răzvan Sava a fost rezervă.

Vineri se mai dispută în Serie A partida Torino – Como.

infecţii cu bacteria Escherichia coli cauzate de hamburgeri de la McDonald’s se multiplică în SUA. Quarter Pounder, în centrul atenţiei. FDA ”foloseşte toate instrumentele disponibile pentru a confirma dacă ceapa este sursa epidemiei”

Rareș Bogdan, despre declarațiile lui Gigi Becali: ‘Cred că se vorbește puțin cam mult / Timpul nu are în momentul acesta răbdare cu România’