Alexandra Căpitănescu, primită cu aplauze pe Aeroportul Otopeni: A fost o experienţă extraordinar de frumoasă dar şi foarte grea / Suntem câştigătorii inimilor şi asta e mai important decât nişte note
Solista care a reprezentat România la Eurovision, Alexandra Căpitănescu, a fost primită cu aplauze pe Aeroportul Otopeni. Ea a declarat că se bucură că a luat locul trei şi că a fost locul doi la public. ”Suntem câştigătorii inimilor şi asta e mai important decât nişte note”, a mai arătat Alexandra Căpitănescu, ea afirmând că […] More











