Şeful PSD Iaşi, după vizita în oraş a premierului interimar Ilie Bolojan: A venit degeaba la Iaşi. Nu s-a referit, nicio secundă, la marile proiecte ale Iaşului şi ale Moldovei
Liderul PSD Iaşi, deputatul Bogdan Cojocaru, susţine că premierul interimar Ilie Bolojan a venit degeaba la Iaşi, el reproşându-i că nu a făcut vreo referire la marile proiecte ale Moldovei. Bogdan Cojocaru a scris pe Facebook că Ilie Bolojan a avut la Iaşi protocol de prim-ministru pentru o şedinţă politică a PNL. “Premierul demis Ilie […] More











