Ministrul Mediului: Plajele din România nu trebuie să fie Vestul Sălbatic, trebuie să fie civilizate / Să nu fie cazuri în care faci plajă şi sub tine să fie fose ilegale, rezervoare de gaz ilegale / Am găsit ţevi care intră în mare
Ministrul Mediului, Diana Buzoianu, a afirmat că plajele din România nu trebuie să fie Vestul Sălbatic, ci trebuie să fie civilizate şi a adăugat că se va întâmpla acest lucru. Ea a precizat că nu trebuie să existe cazuri în care un turist să facă plajă şi sub el să se afle fose ilegale sau […] More











