Aproximativ 31 kilograme de canabis descoperite de poliţiştii de frontieră la Nădlac, în judeţul Arad/ Drogurile au fost introduse în ţară de un italian care a fost arestat preventiv
Poliţiştii de frontieră de la Nădlac au depistat un cetăţean italian care a încercat să introducă în România 31 de kilograme de cannabis. Drogurile erau aranjate în geamantanele cu care bărbatul călătorea pe ruta Spania – România. Potrivit Poliţiei de frontieră, acesta a fost arestat preventiv în cursul zilei de luni. ”La data de 23 […] More










