Prahova: Agent şef de la Penitenciarul Ploieşti, cercetat pentru luare de mită. El a introdus în unitatea de detenţie telefoane mobile, un stick de memorie şi o rezistenţă folosită la încălzire
Un agent şef de la Penitenciarul Ploieşti este cercetat pentru mai multe fapte de luare de mită. Potrivit anchetatorilor, poliţistul de penitenciar a introdus în unitatea de detenţie telefoane mobile, un stick de memorie şi o rezistenţă folosită la încălzire. More









