Adolescentă care a lovit cu bicicleta un pieton care mergea pe pista specială, la Reşiţa, pălmuită de acesta/ Ea a depus plângere
O fată de 16 ani care a accidentat cu bicicleta un pieton, un bărbat de 69 de ani, care mergea pe pista pentru biciclişti, la Reşiţa, a fost pălmuită de acesta. Bărbatul a fost transportat la spital pentru îngrijiri, în urma accidentului. Adolescenta a depus plângere pentru lovire sau alte violenţe. Inspectoratul de Poliţie Judeţean […] More











