Întâlnire Nicușor Dan – Principele Albert al II-lea de Monaco: Dorim să consolidăm parteneriatul dintre cele două state
Președintele Nicușor Dan s-a întâlnit luni cu Principele Albert al II-lea de Monaco, în cadrul summitului Comunității Politice Europene (CPE) de la Erevan. Cu această ocazie, șeful statului a subliniat relațiile foarte bune dintre România și Monaco. ‘Am avut plăcerea de a mă întâlni cu Principele Albert al II-lea de Monaco la Summitul de la […] More











