Polo masculin: Steaua a câștigat al 21-lea titlu de campioană națională
CSA Steaua București a câștigat al 21-lea său titlu de campioană națională la polo pe apă masculin, după ce a învins-o pe CSM Oradea cu scorul de 10-9, vineri seara, în Bazinul Olimpic ”Ioan Alexandrescu”, în al cincilea meci și ultimul al finalei Superligii Naționale. Steaua s-a impus cu 3-2 la general, după ce orădenii […] More










