Răzvan Marin: Ce sentiment minunat să înscrii din nou în Serie A, mai ales când echipa ta câştigă

„Ce sentiment minunat să înscrii din nou în Serie A, mai ales când echipa câştigă meciul. Mare luptă până la final, va urma!”, a scris Marin în social media.

Echipa italiană Parma a pierdut, luni seară, pe teren propriu, scor 2-3, cu formaţia sardă Cagliari, în etapa a şasea din Serie A. Dennis Man a marcat al treilea său gol stagional, iar Răzvan Marin a înscris pentru prima oară în acest sezon.

În minutul 73 Răzvan Marin a intrat pe teren, în echipa lui Cagliari, şi a marcat în minutul 75 cu un şut superb, la vinclu.

VIDEO Rusia atacă dezlănțuit în Ucraina: Moscova bate recordul de drone Shahed lansate într-o lună

Biletele la spectacolele din cadrul Festivalului Naţional de Teatru se pun în vânzare joi