in

Superliga: Fundaşul Ştefan Opriş va juca la Dinamo

Superliga: Fundaşul Ştefan Opriş va juca la Dinamo

Tânărul jucător Ştefan Opriş va juca la Dinamo, el alăturându-se echipei în cantonamentul din Kielce.

Fundaşul dreapta a evoluat în sezonul trecut la Poli Iaşi, formaţie pentru care a bifat un număr de 26 de meciuri la nivelul ligii secunde, timp în care a oferit un total de 3 pase decisive.
În vârstă de 19 ani, Ştefan a semnat un contract valabil pe o perioadă de trei ani, până la 30.06.2029 cu opţiune de prelungire din partea clubului pe încă două sezoane competiţionale, până la 30.06.2031.

viewscnt

What do you think?

50 Points
Upvote Downvote

Written by

Vastă operaţiune ”antiteroristă” la Ankara înaintea summitului NATO, criticată de către ONG-uri de apărarea drepturilor omului

Vastă operaţiune ”antiteroristă” la Ankara înaintea summitului NATO, criticată de către ONG-uri de apărarea drepturilor omului

Pompierii români participă din nou la programul de pre-poziţionare finanţat de UE în sprijinul comunităţilor din Franţa. Primul contingent a plecat duminică spre Franţa – FOTO

Pompierii români participă din nou la programul de pre-poziţionare finanţat de UE în sprijinul comunităţilor din Franţa. Primul contingent a plecat duminică spre Franţa – FOTO