Preşedintele Nicuşor Dan s-a oprit la Cluj, în drum spre Polonia / Întâlnire cu organizatorii Techsylvania / Ce spune despre Summitul Flancului Estic
Preşedintele Nicuşor Dan, care se află în drum spre Polonia unde va participa la Summitul Flancului Estic, s-a oprit, miercuri seară, la Cluj-Napoca, pentru a participa la o cină cu organizatorii Techsylvania. “Sunt în drum către Polonia. Mâine o să fie o întâlnire a Summitului Flancului Estic şi e important pentru România pentru că e […] More










