ISUBIF: Incendiu la Spitalul de Psihiatrie Bălăceanca; nu au fost persoane rănite
Un incendiu cu degajare de fum s-a produs, joi dimineața, la Spitalul de Psihiatrie ‘Eftimie Diamandescu’ din Bălăceanca, a anunțat Biroul de presă al Inspectoratului pentru Situații de Urgență București-Ilfov (ISUBIF). ‘În urma recunoașterii efectuate de primele echipaje se observă o ușoară degajare de fum în interior, fără flacără. A fost evacuat personalul medical și […] More











