Trei bărbaţi din judeţul Dâmboviţa, reţinuţi după ce au furat doi cai, de pe un islaz din Argeş. Ei au băgat animalele într-o maşină specială de transport cai
Poliţiştii argeşeni au reţinut trei bărbaţi din judeţul Dâmboviţa, prinşi în flagrant după ce au furat doi cai, de pe un islaz din judeţul Argeş. Cei trei au băgat animalele într-o autospecială folosită pentru transportul cailor, maşina fiind oprită în trafic. „În noaptea de 15 spre 16 mai a.c., poliţiştii din cadrul Secţiei de Poliţie […] More










